Choď na obsah Choď na menu
 


Tu do komentárov môžte písať svoje problémy a ja na nich napíšem svoj názor...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Sex

(Kika, 29. 8. 2013 12:47)

Určite nie. Si pod zákonom.

Chalan

(Kikušš, 15. 8. 2013 9:58)

Čaute mám 13 no vlastne už 14 o 5 dní a môj chalan má 15 ja som hanblivá ale nie až tak ako on je to hrozné! Keď príde ku nám do mesta a stretne me sa pozdraví sa ahoj a potom už iba pomne pozerá čakám že mi ešde dačo povie no bez slova čo mám robiť? Ja by som mu dačo aj povedala ale keď on odpovie jedným slovom a zase ticho ....Prosím poraďte mi :-)
Ďakujem

Re: Chalan

(Kika, 28. 8. 2013 22:47)

Buď v pohode. Ja mám tiež skúsenosti so samými hanblivkami. Časom sa ľady prelomia. Skús sa ho pýtať na také veci, na ktoré nemôže odpovedať jedným slovom, napríklad, prečo má rád takú hudbu, skús čo najviac prečo...len stále rozprávaj nech sa aj on chytí. Teraz musíš byť iniciatívna ty. Ak ani po dvoch mesiacoch nezmení konanie, tak to prestane baviť aj teba a rozídeš sa s ním, sama uvidíš... veľa šťastia :)

Poráď prosíím :)

(Maťa, 26. 8. 2013 18:42)

Ahojte mám taký problém, že veľmi nevychádzam so svojimi spolužiačkami.Máme jednu babu, ktorá ma moc nenávidí a zhadzuje ma lebo oni majú takú skupinku sú tam štyri a ohovárajú ma veeľmi.Aj keď sú na oslavách tak preberajú iba mňa!V triede nemám najlepšiu kamošku.So všetkými inými mimo triedy vychádzam iba s nmi nie... Poradte pls.

Re: Poráď prosíím :)

(Kika, 28. 8. 2013 22:44)

Jej chovanie neovplyvníš. Buď radšej sama sebou. To ohováranie ich prestane baviť vtedy, keď zistia, že ti to neubližuje, že na to nereaguješ, že ich proste ignoruješ. Nesnaž sa byť s nimi kamarátka, ony očividne nie sú dobré kamarátky vôbec. V triede nemusíš mať najlepšiu kamarátku. Stačí, keď to v triede vydržíš a budeš mať kamarátku aj mimo triedy. O to viac sa budeš tešiť, keď z triedy odídeš :) Snaž sa si ich nevšímať. Aspoň vidíš, že problém nie je v tebe, ale v nich, keď vychádzaš aj s inými ľuďmi v triede. Niečo ti závidia, keď ti stále nedajú pokoj a zhadzujú ťa.

Chalan

(zuzana, 10. 8. 2013 12:34)

Ahojte... jeden chalan je do mňa a ja do neho. ja som mu to povedala, on mi neveri a ked mu sestra hovori aby mi to povedal on sam tak jej povie že niee že sa hanby. čo mam robiť poradte prosííím......

Tampon

(Zakynka, 2. 8. 2013 17:28)

Ahojte .... mám menši problem a potrebujem poradižť.... mám 12 a teraz cez prazdniny som dostala menštruaciu ... to by ani tak nevadilo lenže som plavkyna a dosť často plávam (treninky) lenže keď bidem mat menstruaciu počas doby treninkov budem si musieť dať tampon... a toho sa strašne bojím.... bojím sa že to bude bolieť :( možete mi s tým niekto prosím pomocť ? :/

Re: Tampon

(anonim, 7. 8. 2013 20:06)

Kľud ja mam tieš 12 a dostala som to na dovolenke a tam byť bez kupania a pritom v horúčavách sa nedá! Keď si dáš tampon nebolí to neboj sa je to normalne.Mamina ti to tieš určite visvetlí . Hlavne sa nedaj obmedzovať kôli krámom . :)

Sex

(barca, 9. 5. 2013 15:14)

mam 15 rokov a moj priatel sa chce so mnou vyspať co mam robiť

Re: Sex

(Adminka, 14. 5. 2013 15:44)

Veď sa s ním vyspi, aspoň bude mať chlapec radosť ale samozrejme aj chceš :))

Re: Re: Sex

(A. , 27. 6. 2013 18:55)

Nie nerob to lebo je nato ešte skoro. Počkaj po výške a po sadbe. Takto to je najlepšie lebo pannenstvo je veľký dar. :)

Re: Re: Re: Sex

(Shara, 27. 6. 2013 19:05)

A. Má pravdk tak to bude najlépšie. ;) ver nám. Neskor nám poďakuješ. :*

Re: Re: Re: Sex

(juju, 23. 7. 2013 7:57)

joj nevymyslaj.na nasej skole uz 13 rocne su dievacta na telefon.a urcite v 21 storoci dievcata nebudu cakam do 25 rokov..spametajte sa detii a ty ked chces ta sa s nim vyspiale rozmysli si to dobre zivot ma uz naucil a teraz to lutujem takze nerob to len kvoli nemu ale aj kvoli sebe

Re: menštruácia

(Martina, 16. 7. 2013 16:38)

Ahojte mám 12 rokov a už mám menštruáciu a teraz ju mám dosť silnú a je to fakt blbé a nepríjemné .. nedalo by sa to nejako zastaviť? už ju mám 5 dní a ja som ju ešte nikdy nemala tak dlho..

starší chalan

(juju, 23. 7. 2013 7:53)

ahojte.som tu prvy krat.som z prešova a jeden chalan z martina so mnou chodí.spoznali sme sa na facebooku.ja mam 13 a on 17 ale nevie ze mam trinast,ked sme si s kamosmi robili srandu povedali ze mu mam napisat ze mam 14 tak som napisala a on si to teraz mysli.ale nemozem mu povedat ze mam o rok menej lebo to by mi uz nenapisal ani ahoj.nechcem ho stratit on je taky super..pomozte mi ja neviem co mam robit.a ked pride za mnou do presova ,co potom budem robit?? nemozem mu stale klamat..pomooocccc

Moja mama ide po mojom priateľovi

(Neznáma, 9. 6. 2013 16:24)

Poznám svoju mamu. Našla som si nového priateľa a po 2 mesiacoch nepočúvam nič iné, len aký je úžasný a fešák a ako je dobre vychovaný. Zakaždým, keď k nám príde, tak s ním vedie dlhé rozhovory. Brala som to v pohode, bola som rada, že sa jej páči, že sa poznajú, majú si čo povedať a nie sú medzi nimi žiadne napäté vzťahy. To sa zmenilo po tom, ako som zistila že si ho začala viac všímať..Všimla si si že má rád sladké? A všimla si si ako sa stará o to a to? A všimla si si ako dobre vyzerá? A ináč on je strašný fešák...ďalej to pokračuje tým, že ma pred ním zhadzuje a o sebe vraví že koľko toho ona musí zvládať a podobne. Každý by povedal, že to je v pohode, prečo robím z toho také haló. Lenže moja mama je veľmi koketná. Skúšala som sa s ňou o tom porozprávať, ale neodpovedala mi na nič a bola až urazená keď som sa jej opýtala, prečo mi vkuse o ňom rozpráva. Stále keď príde z práce vraví...ináč príde dnes..stavil sa pri mne v obchode, tak povedal, že príde...je pochopiteľné, že ke´dže som jeho priateľka, som s ním v neustálom kontakte a viem toho viac než ona už oveľa skôr...lenže ona to tak víťazoslávne povie, že je to až nechutné...neviem čo mám robiť...

Re: Moja mama ide po mojom priateľovi

(Martina, 16. 7. 2013 16:41)

Spýtaj sa toho priateľa.. čo si o tom myslí a či ťa miluje .. a potom povedz mame čo si ty myslíš a čo si tu napísala..:)

Rande

(@, 27. 6. 2013 18:49)

Mám 12 a chodím s chlapcom. Chcem s ním ísť na rande. Je to už veľmi skoro na moj vek ?

Sex

(Maťa, 25. 6. 2013 15:47)

Ahojťe mám 11 a môj priaťeľ má 15. Nvm mám alebo ešte nie?

menzes

(Nati, 23. 4. 2013 17:29)

Mam 11 a ešte ho nemam!! Otpiš pls!!